YPRH3D28-3R3M
YPRH3D28-3R3M YPRH3D28-3R3M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Buy Now
YPRH3D28-3R3M
YPRH3D28-3R3M - Brand New YJYCOIN Power Inductors
Manufacturer Part No: YPRH3D28-3R3M In Stock
Contact us
精度:±20% 额定电流:0.9A 直流电阻(内阻):36mΩ 电感值:3.3uH
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback