DMZ1315E
DMZ1315E DMZ1315E - Brand New ARK Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
DMZ1315E
DMZ1315E - Brand New ARK Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: DMZ1315E In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-Channel 130V 0.1A 0.5W
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback