S24IS05-1WH2
S24IS05-1WH2 S24IS05-1WH2 - Brand New HenLv Power Modules
Buy Now
S24IS05-1WH2
S24IS05-1WH2 - Brand New HenLv Power Modules
Manufacturer Part No: S24IS05-1WH2 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Modules
Condition
Bulk Price
Contact us
DC-DC module power supply, constant voltage regulator series, W1-1W single circuit, input voltage +24VDC, output voltage +5VDC, output current +0.2A
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback