DCH102K30Y5PN6FJ5BB
DCH102K30Y5PN6FJ5BB DCH102K30Y5PN6FJ5BB - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Buy Now
DCH102K30Y5PN6FJ5BB
DCH102K30Y5PN6FJ5BB - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: DCH102K30Y5PN6FJ5BB In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
1KVDC (epoxy encapsulated); 1nF; ±10%; Y5P; D=7.8max; CP line 0.55mm; 12.7mm braided tape; inner bend foot; lead spacing 5.0mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback