EMB20P03A
EMB20P03A EMB20P03A - Brand New EMC IC Chips
Get Quote
Buy Now
EMB20P03A
EMB20P03A - Brand New EMC IC Chips
Manufacturer Part No: EMB20P03A Out of Stock
Product Summary:
BVDSS ‐30V
RDSON (MAX.) 20mΩ
ID ‐35A
UIS, Rg 100% Tested
Pb‐Free Lead Plating & Halogen Free
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback