40CPQ060PBF
40CPQ060PBF 40CPQ060PBF - Brand New Infineon Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
40CPQ060PBF
40CPQ060PBF - Brand New Infineon Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: 40CPQ060PBF Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
60V,2x20A,VF=0.49V@20A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback