SMAJ6.5CA
SMAJ6.5CA SMAJ6.5CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMAJ6.5CA
SMAJ6.5CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMAJ6.5CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=6.5V, Vc=11.2V, Ipp=35.7A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback