SMBJ26CA
SMBJ26CA SMBJ26CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ26CA
SMBJ26CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ26CA In Stock
Contact us
VRWM=26V,Vc=42.1V,Ipp=14.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback