SMBJ24CA
SMBJ24CA SMBJ24CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ24CA
SMBJ24CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ24CA In Stock
Contact us
VRWM=24V,Vc=38.9V,Ipp=15.4A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback