SMBJ18CA
SMBJ18CA SMBJ18CA - Brand New RUILON TVS
Buy Now
SMBJ18CA
SMBJ18CA - Brand New RUILON TVS
Manufacturer Part No: SMBJ18CA In Stock
Contact us
Vrwm=18V,Vbr=20V,Ipp=20.5A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback