SMBJ60CA
SMBJ60CA SMBJ60CA - Brand New RUILON TVS
Buy Now
SMBJ60CA
SMBJ60CA - Brand New RUILON TVS
Manufacturer Part No: SMBJ60CA In Stock
Contact us
Vrwm=60V,Vbr=66.7V,Ipp=6.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback