SMBJ400A
SMBJ400A SMBJ400A - Brand New Littelfuse TVS
Buy Now
SMBJ400A
SMBJ400A - Brand New Littelfuse TVS
Manufacturer Part No: SMBJ400A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=400V,Vc=648V,Ipp=0.9A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback