RB551V-40
RB551V-40 RB551V-40 - Brand New CJ Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
RB551V-40
RB551V-40 - Brand New CJ Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: RB551V-40 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
40V,0.5A,VF=0.47V@0.5A
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback