MBR20100CT
MBR20100CT MBR20100CT - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
MBR20100CT
MBR20100CT - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: MBR20100CT In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
100V,20A,VF=0.85V@10A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback