SMBJ20CA
SMBJ20CA SMBJ20CA - Brand New High Diode TVS
Buy Now
SMBJ20CA
SMBJ20CA - Brand New High Diode TVS
Manufacturer Part No: SMBJ20CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=20V,Vc=32.4V,Ipp=18.5A
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback