PMEG4005EH,115
PMEG4005EH,115 PMEG4005EH,115 - Brand New Nexperia Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
PMEG4005EH,115
PMEG4005EH,115 - Brand New Nexperia Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: PMEG4005EH,115 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=40V IO=0.5A VF=0.47V@0.5A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback