SMBJ12CA
SMBJ12CA SMBJ12CA - Brand New SUNMATE TVS
Buy Now
SMBJ12CA
SMBJ12CA - Brand New SUNMATE TVS
Manufacturer Part No: SMBJ12CA In Stock
Contact us
极性:单向 反向截止电压(Vrwm):12V 击穿电压(最小值):13.3V 击穿电压(最大值):15.3V 反向漏电流(Ir):5.0μA 峰值脉冲电流(Ipp)@10/1000μs:30.2 最大钳位电压:19.9V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback