KM4R7M4001015PV1-D5
KM4R7M4001015PV1-D5 KM4R7M4001015PV1-D5 - Brand New UNITED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Buy Now
KM4R7M4001015PV1-D5
KM4R7M4001015PV1-D5 - Brand New UNITED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: KM4R7M4001015PV1-D5 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
额定工作电压:400V,容量:4.7uF,精度:±20%,工作寿命:2000Hrs@105℃,外观尺寸(¢DxL,mm):10*15,工作温度:-25~105℃,PVC套管/黑底白字,标准品,编带成型脚距5.0mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback