RM2402B23
RM2402B23 RM2402B23 - Brand New RAYDIUM IC Chips
Get Quote
Buy Now
RM2402B23
RM2402B23 - Brand New RAYDIUM IC Chips
Manufacturer Part No: RM2402B23 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerRAYDIUM
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
[ Schneider ]
Main
Range of product Phaseo
Product or component type Power supplyPower supply type Regulated switch mode
Input voltage 100...240 V AC phase to phase, terminal(s): L1-L2
100...240 V AC single phase, terminal(s): N-L1
120...250 V DC
Output voltage 24 V DC
Rated power in W 30 W
Input protection type Integrated fuse (not interchangeable)
Power supply output current 1.2 A
Output protection type Against short-circuits
Ambient air temperature for operation -25...70 °C without derating
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback