TDK10-48S15
TDK10-48S15 TDK10-48S15 - Brand New TDPOWER Power Modules
Buy Now
TDK10-48S15
TDK10-48S15 - Brand New TDPOWER Power Modules
Manufacturer Part No: TDK10-48S15 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Modules
Condition
Bulk Price
Contact us
隔离电源模块:输入范围DC36~72V/2:1,输出15V,10W,隔离电压大于1.5kV,1*1英寸国际标准,工业级,TDK10系列模块电源效率高达87%,DIP:25.4*25.4*11
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback