SMF180CA
SMF180CA SMF180CA - Brand New 晶导微电子 TVS
Buy Now
SMF180CA
SMF180CA - Brand New 晶导微电子 TVS
Manufacturer Part No: SMF180CA In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRMW=180V,Vc=292V,Ipp=0.5A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback