DCF472M39Y5VQ6JK7A0
DCF472M39Y5VQ6JK7A0 DCF472M39Y5VQ6JK7A0 - Brand New SHM Suppression Capacitors
Buy Now
DCF472M39Y5VQ6JK7A0
DCF472M39Y5VQ6JK7A0 - Brand New SHM Suppression Capacitors
Manufacturer Part No: DCF472M39Y5VQ6JK7A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Y2 250VAC;4.7nF;±20%;Y5V;D=10.5max;CP线 0.55mm;引脚长3.2mm;外弯脚;引线间距7.5mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback