DCH472K49Y5PN6VL7A0
DCH472K49Y5PN6VL7A0 DCH472K49Y5PN6VL7A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Buy Now
DCH472K49Y5PN6VL7A0
DCH472K49Y5PN6VL7A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: DCH472K49Y5PN6VL7A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
1KVDC (epoxy encapsulated); 4.7nF; ±10%; Y5P; D=13.0max; CP line 0.55mm; 15.0mm braided tape; straight leg/straight lead; lead spacing 7.5mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback