MSK60N03DF
MSK60N03DF MSK60N03DF - Brand New MSKSEMI Field Effect Tube (MOSFET)
Buy Now
MSK60N03DF
MSK60N03DF - Brand New MSKSEMI Field Effect Tube (MOSFET)
Manufacturer Part No: MSK60N03DF In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
类型:N-channel 漏源电压(Vdss):30V 连续漏极电流(Id):60A 导通电阻(RDS(on)@Vgs,Id):6mΩ@10V 9Ω@4.5V, 阈值电压(Vgs(th)@Id):1.2V@250uA
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback