SHW1000UF10V8X12
SHW1000UF10V8X12 SHW1000UF10V8X12 - Brand New KNSCHA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Buy Now
SHW1000UF10V8X12
SHW1000UF10V8X12 - Brand New KNSCHA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: SHW1000UF10V8X12 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
KNSCHA SHW系列超小体积/超低阻抗氧化钛电容 脚间距(mm):3.5 , 容值 :1000uF, 精度 ±20% ,额定电压: 10V ,ESR串联电阻:40mΩ@100KHZ 20 ℃,工作寿命:10000Hrs@105℃, 额定纹波电流100μA ,外观尺寸(¢DxL,mm) 8x12 ,工作温度: -55℃ ~ +105℃
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback