R452005.MRL
R452005.MRL R452005.MRL - Brand New IC Chips
Get Quote
Buy Now
R452005.MRL
R452005.MRL - Brand New IC Chips
Manufacturer Part No: R452005.MRL In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufacturer
Product CategoryIC Chips
Feature
■ Partial resonance
Realization of high efficiency and low noise by partial resonance operation
■ 900V high-voltage high-speed IGBT is used (MR40XX series)
100V, 200V, W / W input can support high power supply.
■ Stand-by response (default mode)
It has a boot mode switching function which is effective for standby reduction
■ Built-in start-up circuit eliminates start-up resistors
After start-up, the start-up circuit is cut off,
and the loss in the start-up circuit is reduced
■ The soft-drive circuit realizes low noise.
■ Various protection functions
Overcurrent protection is self-resetting
Overvoltage protection, overheat protection, latch stop
Main use
DVD-Rec, PDP, LCD, Digital-STB, LBP, etc.
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback