DEA102500LT-6307A1
DEA102500LT-6307A1 DEA102500LT-6307A1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Get Quote
Buy Now
DEA102500LT-6307A1
DEA102500LT-6307A1 - Brand New TDK Corporation RF Filters
Manufacturer Part No: DEA102500LT-6307A1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: RF Filters
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryRF Filters
SeriesDEA
ProductLow Pass Filters
TypeMultilayer Low Pass Filter
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 85 C
Package-Case1 mm x 0.5 mm x 0.4 mm
Frequency2.45GHz Center
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range2400 MHz to 2500 MHz
Size-Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Filter-TypeLow Pass
Bandwidth100MHz
Height-Max0.016" (0.40mm)
Insertion-Loss0.33dB
Ripple-
Product Details
__
Multilayer Phase Shifter (Delay Line)
For 1710-1910MHz
1.0x0.5mm [EIA 0402]*
  • Dimensions Code JIS[EIA]
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback