20FLZT-SM1-GB-TF(LF)(SN)
20FLZT-SM1-GB-TF(LF)(SN) 20FLZT-SM1-GB-TF(LF)(SN) - Brand New JST IC Chips
Get Quote
Buy Now
20FLZT-SM1-GB-TF(LF)(SN)
20FLZT-SM1-GB-TF(LF)(SN) - Brand New JST IC Chips
Manufacturer Part No: 20FLZT-SM1-GB-TF(LF)(SN) In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerJST
Product CategoryIC Chips
SWITCHING MODE POWER SUPPLY APPLICATION
CONVERTER & CHOPPER APPLICATION
• Repetitive Peak Reverse Voltage : VRRM = 200 V, 300 V, 400 V
• Average Output Rectified Current : IO = 20 A
• Ultra Fast Reverse-Recovery Time : trr = 35 ns (Max)
• Low Switching Losses and Output Noise
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback