UT100N03L
UT100N03L UT100N03L - Brand New UTC IC Chips
Get Quote
Buy Now
UT100N03L
UT100N03L - Brand New UTC IC Chips
Manufacturer Part No: UT100N03L In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerUTC
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
FEATURES
  • RDS(ON)= 5.3mΩ@VGS=10 V
  • RDS(ON) = 8.0mΩ@VGS=4.5 V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback