X1311FVS-08-C43D35R1
X1311FVS-08-C43D35R1 X1311FVS-08-C43D35R1 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X1311FVS-08-C43D35R1
X1311FVS-08-C43D35R1 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X1311FVS-08-C43D35R1 In Stock
Contact us
1.27mm female row, single row, vertical mount, plastic height 4.3mm, plastic width 2.10mm, lower pin D3.5mm, U-shape, 6T material, Au foot 1u", R1,08P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback