KM4R7M4000812PE6-C3.5
Buy Now
KM4R7M4000812PE6-C3.5
KM4R7M4000812PE6-C3.5 - Brand New UNITED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: KM4R7M4000812PE6-C3.5 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
额定工作电压:400V,容量:4.7uF,精度:±20%,工作寿命:2000Hrs@105℃ 外观尺寸:外观尺寸(¢DxL,mm):8*12,工作温度:-25~105℃,PET套管/紫色底黑字,标准品,切脚脚长3.5mm 标准品铝电解电容
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback