B39389K3953M100
B39389K3953M100 B39389K3953M100 - Brand New EPCOS SAW Filters
Get Quote
Buy Now
B39389K3953M100
B39389K3953M100 - Brand New EPCOS SAW Filters
Manufacturer Part No: B39389K3953M100 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: SAW Filters
Contact us
ManufacturerEPCOS
Product CategorySAW Filters
ProductSAW Filters
PackagingReel
Termination-StyleRadial
MountingThrough Hole
Operating-Temperature-Range- 25 C to + 65 C
Frequency33.9 MHz / 38.9 MHz
Impedance50 Ohms
Features
■ TV IF filter with two Nyquist slope and sound shelf
■ Picture carriers at 33,90 MHz and 38,90 MHz
■ Broad sound shelf at 15 dB level for sound carriers at 32,90 MHz and 33,40 MHz
■ Constant group delay
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback