KM732V589T-13
KM732V589T-13 KM732V589T-13 - Brand New SEC IC Chips
Get Quote
Buy Now
KM732V589T-13
KM732V589T-13 - Brand New SEC IC Chips
Manufacturer Part No: KM732V589T-13 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerSEC
Product CategoryIC Chips
GENERAL DESCRIPTION
FEATURES
• Synchronous Operation.
• 2 Stage Pipelined operation with 4 Burst.
• On-Chip Address Counter.
• Self-Timed Write Cycle.
• On-Chip Address and Control Registers.
• Core Supply Voltage : 3.3V±5%
• 5V Tolerant Inputs except I/O Pins
• I/O Supply Voltage : 2.5V+0.4/-0.13V.
• Byte Writable Function.
• Global Write Enable Controls a full bus-width write.
• Power Down State via ZZ Signal.
• LBO Pin allows a choice of either a interleaved burst or a linear burst.
• Asynchronous Output Enable Control.
• ADSP, ADSC, ADV Burst Control Pins.
• TTL-Level Three-State Output.
• 100-TQFP-1420A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback