IDT71T75602S200BGG
IDT71T75602S200BGG IDT71T75602S200BGG - Brand New IDT Memory
Get Quote
Buy Now
IDT71T75602S200BGG
IDT71T75602S200BGG - Brand New IDT Memory
Manufacturer Part No: IDT71T75602S200BGG In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerIDT
Product CategoryMemory ICs
DESCRIPTION:
FEATURES:
• 64K x 16 Organization
• Wide Operating Voltage Range: 1.8 to 2.7V
• Speed Grades: 150ns, 200ns
• Low Operating Power: 20mA (max)
• Low Standby Power: 5µA (max)
• Low-Voltage Data Retention: 1.5V (min)
• Available in a 44-pin TSOP package
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% PositiveeBay and repeat-order buyer feedback